Park linowy – atrakcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży

park-linowy-stobno-pila-agroturystyka-wielkopolska

Blisko nas bo ok 40 km od nas znajduje się Park Linowy w Rudnicy. Park ten  jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.
Ma 1200m długości, 7 tras i łącznie 81 przeszkód o różnym poziomie trudności (m.in. tyrolki, mosty trzylinowe, most birmański, skok indiański i Tarzana, zjazd na trapezie, złośliwe linki).
Park jest położony wśród lasów, niecałe 7 km od Wałcza, blisko (2 km) od wsi Kłębowiec, nad uroczą rzeką Dobrzycą.
Profesjonalna obsługa oraz przepiękna okolica dadzą możliwość przeżycia niezapomnianych chwil uczestnikom indywidualnym, rodzinom, a także grupom zorganizowanym.

źródło: http://rudnicapark.pl/?m=menu&t=mod&idmod=1

 

Co to są parki linowe?

Parki linowe to specjalnie przygotowane tereny dla zabaw z użyciem lin. Bawić się w nich mogą ludzie nawet bez żadnego doświadczenia w tym kierunku, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Zapewniają niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu. Najczęściej zlokalizowane na terenie lasu, na solidnych drzewach, na których zawieszone są drewniane podesty połączone w trasy stalowymi linami po których poruszają się klienci. Na każdym odcinku czekają na klienta różne przeszkody: mosty tyrolskie, kładki, zjazdy ukośną liną (tyrolki), przejścia po wiszących kłodach, belkach a nawet skok na linie typu tarzan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *